Usługi - zdalna pomoc

Usługa zdalnej pomocy pozwalająca na świadczenie usług serwisowych/pomocy za pośrednictwem sieci Internet. Usługa dedykowana jest dla szybkiego rozwiązywania problemów bezpośrednio na komputerze klienta/użytkownika przy użyciu specjalistycznego oprogramowania oraz połączenia internetowego.

W jaki sposób działa usługa ?

Niezbędnym do uruchomienia usługi jest pobranie aplikacji klienckiej z naszej strony internetowej. Po uruchomieniu aplikacji jest automatycznie nadawany ID sesji oraz hasło (obrazek poniżej). Podanie ID sesji oraz hasła umożliwia dostęp do komputera w stopniu uzależnionym od uprawnień konta na które zalogowany jest użytkownik komputera. Wszelkie operacje wykonywane na komputerze klienckim są widoczne dla użytkownika w trakcie ich wykonywania.

zdalna_pomoc_1.png

Aby uzyskać zdalną pomoc, należy kliknąć przycisk [POBIERZ] poniżej, zapiać plik, później uruchomić. Po uruchomieniu należy podać naszemu serwisantowi ID sesji oraz hasło.

Pobierz

Cennik usług zdalnej pomocy
Pomoc zdalna do 30 min - 60,00 PLN netto
Pomoc zdalna do 60 min - 100,00 PLN netto
Pomoc zdalna powyżej 60 min - 50,00 PLN netto (każda rozpoczęta godzina)

Numer telefonu z jakim należy kontaktować się w sprawie zdalnej pomocy +48.857489737

Usługa zdalnej pomocy w przypadku klientów posiadających umowy serwisowe jest regulowana według stosownych zapisów zawartych w umowie.

^ Do góry