ESET - Mobile Security for Android

eset_mobile_security_android.png

Kompletna ochrona danych na Twoim smartfonie – teraz także dla urządzeń z sytemem AndroidTM.
ESET Mobile Security for Android łączy wyjątkowo skuteczny skaner antywirusowy z zaawansowanym modułem antyspamowym i funkcją anti-theft, gwarantując Ci ochronę w czasie rzeczywistym niezależnie od tego, gdzie akurat jesteś.

Nowy, odświeżony interfejs użytkownika

Układ graficzny interfejsu użytkownika został zaprojektowany tak, aby jak najlepiej pasować do systemu Android. Interfejs jest przy tym wyjątkowo intuicyjny, dzięki czemu możesz z łatwością zarządzać bezpieczeństwem Twojego telefonu.

Ochrona dopasowana do Androida

ESET Mobile Security został stworzony specjalnie z myślą o platformie mobilnej Android. Dzięki temu działa niezauważalnie w tle, pozwalając Ci wykorzystać całą moc obliczeniową na aplikacje, z których korzystasz na co dzień.

Nowe funkcje

Zaufany Przyjaciel – Wyznacz ze swojej listy kontaktów osobę, która może otrzymać alert w formie wiadomości SMS w razie wprowadzenia do Twojego telefonu nieautoryzowanej karty SIM.

Reset hasła – Jeśli zapomnisz hasła do programu ESET Mobile Security, możesz je zresetować przy pomocy jednej prostej komendy SMS.

Jeszcze lepszy moduł Antyspam – Teraz możesz blokować połączenia od nieznanych numerów.

eset_mobile_security_android_screen_1.png
eset_mobile_security_android_screen_2.png eset_mobile_security_android_screen_3.png eset_mobile_security_android_screen_4.png eset_mobile_security_android_screen_5.png eset_mobile_security_android_screen_6.png eset_mobile_security_android_screen_7.png eset_mobile_security_android_screen_8.png eset_mobile_security_android_screen_9.png

Podstawowe funkcje

Ochrona przed zagrożeniami – wszystkie aplikacje, pliki, foldery i karty SD są nieustannie skanowane w poszukiwaniu nowych zagrożeń. Skanowanie obejmuje również ukryte pliki i foldery.

SMS/MMS Antyspam – zdefiniuj zaufane kontakty wykorzystując czarne i białe listy, które możesz dostosować do swoich potrzeb. Możesz też po prostu zablokować wiadomości od nieznanych nadawców.

Przechwytywanie połączeń – możesz blokować niechciane połączenia – zarówno wychodzące jak i przychodzące. Narzędzie to szczególnie może się przydać rodzicom, którzy chcą kontrolować rachunki telefoniczne swoich dzieci.

Kontrola bezpieczeństwa z wbudowanym menadżerem zadań – bądź zawsze na bieżąco w sprawie wszystkich ważnych funkcji telefonu, w tym stopnia naładowania baterii, wolnej przestrzeni dyskowej, uruchomionych procesów, połączenia Bluetooth i widoczności urządzenia. Dzięki temu możesz w razie potrzeby błyskawicznie zareagować, aby zmniejszyć swój profil ryzyka.

Głowne korzyści

Antyzłodziej (Anti-Theft) – wielopoziomowe bezpieczeństwo dla skuteczniejszej ochrony danych przechowywanych w telefonie na wypadek kradzieży lub utraty telefonu.

SIM Matching – jeśli do urządzenia wprowadzona zostanie nieautoryzowana karta SIM, Ty lub Twój zaufany kontakt zostaniecie o tym automatycznie powiadomieni wiadomością SMS zawierającą kod IMSI i numer telefonu takiej karty, co umożliwi lokalizację ewentualnego przestępcy.

Zdalna blokada – umożliwia zdalne zablokowanie smartfona celem odcięcia dostępu do ważnych danych użytkownika.

Lokalizacja GPS – pozwala zlokalizować zgubiony bądź skradziony telefon.

Zdalne kasowanie zawartości telefonu – pozwala na usunięcie kontaktów z książki telefonicznej oraz zapisanych w pamięci telefonu wiadomości SMS i MMS, a także skasowanie wszystkich plików użytkownika zapisanych w pamięci telefonu lub na karcie pamięci.

Zabezpieczenie przed usunięciem aplikacji – uniemożliwia nieautoryzowane usunięcie pakietu bezpieczeństwa z chronionego telefonu.

Pobierz / Przetestuj

ESET Mobile Security for Android
Aby pobrać ESET Mobile Security for Android bezpośrednio na swój telefon, skorzystaj z widocznego obok kodu QR. Kliknij na kod, aby go powiększyć,
a następnie zeskanuj go za pomocą czytnika kodów QR w swoim telefonie.

Możesz również pobrać program na swój komputer.

ESET Mobile Security for Android
Język: PL | Wersja: 1.0 | Podręcznik użytkownika

Pobierz

Porady

Co jeśli mój telefon zostanie skradziony?

Po pierwsze, użyj dowolnego telefonu komórkowego do aktywowania zdalnej blokady w Twoim telefonie. Następnie znajdź jego dane lokalizacyjne GPS. Jeśli podejrzewasz, że Twoje dane mogą być zagrożone, skorzystaj z komendy zdalnego kasowania zawartości telefonu, aby usunąć z telefonu wszelkie zapisane na nim dane i zapobiec ich wykorzystaniu przez złodzieja.


Co jeśli ktoś będzie próbował użyć mojego smartfona?

Określ listę zaufanych kart SIM. Jeśli ktoś wprowadzi do urządzenia nieautoryzowaną kartę SIM, Twoi znajomi lub członkowie rodziny, których zdefiniujesz jako Zaufanych Przyjaciół otrzymają szczegółowe informacje na jej temat, w tym jej numer telefonu, kod IMSI i IMEI.

Wymagania systemowe


System operacyjny Android 2.0 lub wyższy.

Autoochrona dostępna od sytemu w wersji 2.2.
Brak wsparcia dla Android 3.x i 4.x.

Wolna pamięć: 4 MB (rozmiar pliku instalacyjnego)

Ekran dotykowy: (Minimalna rozdzielczość 320 x 480 pix)

Rekomendowane urządzenia


HTC Desire
HTC Desire HD
HTC Desire Z
HTC Desire S
HTC Wildfire S
HTC Incredible S
HTC Salsa
HTC Merge ADR6325 (HTC Lexikon)


Motorola MILESTONE
Motorola MILESTONE 2
Motorola Droid 1
Motorola Droid 2
Samsung I9000 Galaxy S
Samsung I9100 Galaxy S 2
Samsung Galaxy Ace
Samsung Captivate
Samsung Vibrant
Google (HTC) Nexus One
Google (Samsung) Nexus S
^ Do góry